FAQ:
Často kladené dotazy

Hlavní výhoda Inteligentního jídla spočívá v tom, že nasytí jako poctivé jídlo. Chutná přírodně a lahodně protože je z poctivých surovin nejvyšší kvality bez umělých přísad – nikoliv jen směs levných potravinových doplňku. Vyrobeno v ČR a cenově nejdostupnější zdravé jídlo. Na složení se můžete podívat na stránce Proč.

  1. Vložte 5 polévkových lžic (82 g) prášku do shakeru nebo mixeru.
  2. Přidejte 250 ml vody.
  3. Důkladně protřepejte v shakeru anebo rozmixujte.

Jedna taková porce obsahuje 400 kcal.

Skladování :
Vytvořený nápoj skladujte v chladu a spotřebujte nejpozději do 24 hodin

Chuť:
Pokud chcete, můžete si přidáním vlastních ingrediencí chuť i složení nápoje. Doporučujeme experimentovat! Jen prosím mějte na paměti, že tím měníte také kalorickou hodnotu i složení.

Recepty:
Pravidelně pro vás zveřejňujeme nové způsoby přípravy Inteligentního jídla v naše sekci Recepty anebo na naších sociálních sítích. 

Intelligent food je kompletní jídlo z přírodních surovin, které připravíte vždy do 1 minuty. Slouží jako rychlý a plnohodnotný zdroj živin pro vaše tělo. Hodí se do situací, ve kterých není jednoduché sehnat kvalitní jídlo v běžné formě – ať už na snídani, do školy, náročné práce nebo na výlety. Záleží jen na vás, kdy a kde Inteligentní jídlo využijete.

Ano, Intelligent food je veganské jídlo – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu.

Jediným alergenem je sója a oves obsahuje přirozeně malé množství lepku. Všechny suroviny jsou vysoké kvality a nejsou nijak geneticky modifikované. Intelligent food neobsahuje syntetická aditiva, je složen výhradně z přírodních surovin. Na složení se můžete podívat na stránce PROČ.

Hubnutí s Inteligentním jídlem je možné, záleží však na správném dávkování. Pro hubnutí je zásadní držet se pravidla, aby konzumovaný energetický příjem byl nižší, než energetický výdej. Jinými slovy, tělo musí spálit více kalorií, než sníte.
Hlavní výhodou Inteligentního jídla je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek. S každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Velikost a počet porcí pak můžete snadno nastavit podle Vašich nutričních cílů.

Ano můžete ho použít jako „Supermouku”. Intelligent food má sypkou a jemnou konzistenci, a tak jím můžete částečně nahradit mouku například v palačinkách nebo sušenkách. Přidat do ranního smoothie nebo si udělat lehkou inteligentní kaši na večeři. ;o)

Uzavřené sáčky Intelligent food skladujte v tmavém a chladném místě. Běžná trvanlivost je 1 rok, přesné datum naleznete na balení konkrétního produktu. Připravený nápoj vydrží až deset hodin v chladničce, bez uložení do chladničky nápoj spotřebujte nejpozději do 4 hodin.

Hlavně proto, že vytvořit opravdu ČISTÉ a přírodní jídlo bez chemie, které se ihned rozpustí není jednoduché. A my jsme řekli, že kompromis raději uděláme na straně hrudek a vysvětlíme vám to, než bychom dobré a smysluplné suroviny nahradili nějakým „šméčkem” nebo přidali chemii. 
Překvapivě určitá část uživatelů nám píše, že tím, jak je IF chutný, kousnutí do hrudky je příjemné (a podporuje to trávení) 
Pokud chcete jídlo naprosto bez hrudek, doporučujeme použít k přípravě mixer či smoothie maker.

Zboží zasíláme skoro do celé EU. Přesné specifikace naleznete v košíku anebo v sekci Doprava a platby.