MÍT TEĎ HODINU NAVÍC​

Život skládáme z jednotlivých chvilek, pak se každá počítá. Inteligent food umí ušetřit pár hodin za týden, ještě víc za měsíc…  Je jen na vás co s nimi uděláte. Ukážeme vám pro inspiraci životní příběhy lidí co žijí na maximum a kteří v tom frčí s námi.

3 TIPY OD VRCHOLOVÉ SPORTOVKYNĚ - LUCIE​

Jsem profesionální kondiční trenérka pro firemní zákazníky a už od dětství se věnuji několika sportům zároveň. Svět sportu není vždycky jednoduchý. Nutí vás se pořád s někým srovnávat, být lepší a dosahovat stále lepších výkonů. Vždy upozorňuju na 3 nejdůležitější aspekty potřebné pro špičkový výkon – kvalitní spánek, kvalitní jídlo a čistou mysl zaměřenou na výsledek.

Miluji kvalitní, zdravé a vyvážené jídlo. Ne vždy ale mám čas trávit v kuchyni, abych si jídlo připravila tak, jak bych chtěla. Zároveň ale vím, že kvalitní stravu si musíme dopřát za všech okolností, i když to zrovna nejde! Proto je pro mě Intelligent Food ideální variantou v těchto situacích. Vím, že nemusím řešit složení, protože je navržen tak, abych jednou porcí doplnila to, co moje tělo pro fungování a energii v daný okamžik nutně potřebuje. Ušetřenou hodinu denně ráda věnuji tréninku navíc, někdy ji využiju na kvalitní spánek, ale hlavně taky trávím delší víkendy s rodinou.

Auto je můj druhý domov - Michal

Jako obchodní zástupce hodně cestuji a auto je moje kancelář, říkám mu někdy i druhý domov. Jídlo jsem dlouho řešil v  supermarketech nebo po restauracích. Pak jsem si musel začít vařit jídlo na cesty sebou. Měl jsem co dělat, abych po takovém jídle za volantem neusnul. Navíc mě nebavilo pořád auto uklízet. Řekl jsem si dost!

Korona – Covid krize a zavřené restaurace mě dohnaly k tomu, abych objevil Intelligent Food a zařadil jej do každodenního jídelníčku. Fakt skvělá alternativa jídla nejen do auta. Každý den, tak ušetřím víc jak hodinku přípravou jídla nebo časem v restauraci. Jsem plný energie a okamžitě připravený na důležité schůzky a jednání. Díky inteligentnímu jídlu, kterým vždy nahradím oběd i svačinu, jsem nyní dříve doma a můžu se věnovat manželce.

Karel je pracant s vizí

Na 12-ti hodinových směnách si nemůžu ani na chvíli sednout a Intelligent Food mi fakt hodně pomáhá udržet se na nohou a doplnit vše, co moje tělo potřebuje pro extrémní zátěž. Potřeboval jsem se udržet na nohou, doplnit energii, a zahnat hlad.

Kolega mi jednou dal ochutnat pytlík Intelligent food, zdravé powder food, které připravím během minuty a mám ho vždy sebou v práci. Je to lepší než jakýkoliv fastfood nebo rohlíky s paštikou. Navíc mám jistotu, že jsem přijal potřebné živiny a lépe se mi pracuje. Šetřím tak čas přípravou, nakupováním i mytím nádobí. Navíc mohu každý den o hodinu déle spát, ale taky se věnovat vzdělání, protože se plánuji brzy osamostatnit a založit si vlastní firmu.

Těžký život studenta - Kamila

Jako pracující studentka jsem v extrémním zápřahu ať už mentálně tak fyzicky. To, že jsem zaspala a nestihla snídani nebo propásla čas oběda a hlad doháněla až odpoledne nebo večer, kdy už tělo vyhlásilo poplach, bylo na každodenním pořádku.

Věděla jsem, že takto už to dále nejde! Proto jsem hledala řešení, jak každý den rychle a efektivně bez většího zdržování vyřešit kvalitní a zdravé jídlo. Dnes mi Intelligent Food nahrazuje některá jídla dne a ty ostatní si poctivě připravuji tak, aby byly zdravá a ideálně rychlá. Jsem vděčná za čas, který ušetřím během dne a věnuji ho příteli a mému pejskovi Jerrymu.

Mateřská není dovolená - Bára

Všichni mi říkali, že se můj život kompletně obrátí. A je to pravda! Kromě péče o moje detičky a zároveň domácnost se věnuji i online podnikání. Není jednoduché tyto aktivity skloubit a jsem ráda, že se kromě mateřství můžu věnovat i práci. Zvládnout to všechno, mi nejvíce pomáhá správná organizace a systém. V tomto nejvíc náročném období mého života nemám jinou možnost než zvítězit nad vším a zároveň se postarat o zdraví celé rodiny.

Vím, že zdravá strava dělá s tělem i myslí zázraky. Dřív jsem si na zdravém jídle nedávala záležet a to se časem projevilo nejen na zdraví ale i na špatné náladě. V té době jsem se pořád cítila unaveně a doslova bez energie, až do doby, kdy jsem se rozhodla pro změnu. Vím, že abych zvládala vše, co chci, musím mít energii. Proto i během všech povinnosti jím zdravěji. S tím mi v průběhu dne pomáhá inteligentní jídlo. Sahám po něm v situacích, kdy mám pocit, že nestíhám nebo že to u nás vypadá jako po výbuchu atomové bomby. Rychlé jídlo, snídaně nebo svačina mi skvěle šetří čas a dodá skutečnou energií bez konzervantů, cukru a chemie. Během hodiny denně navíc se stíhám věnovat domácnosti, rodině, práci ale nejraději chvilce odpočinku.

Gaming není gambling - David

Věnuji se vrcholovému hraní počítačových her. Lidi nás vnímají jako podivíny, co v noci i přes den pořád hrají a jí jenom pizzu a brambůrky, které zapíjejí energeťáky, a od počítače prakticky nevstávají. Toaleta je jejích nejdelší výlet a postel nejlepší přítel.

Ale tak to už dávno není. Během celostátních a světových turnajů, kde si vydělám i tisíce dolarů, musím hlídat přísný stravovací a pohybový režim, který je to nejdůležitější při soustředěném výkonu. Jen tak můžu odvádět perfektní výkon s maximální koncentrací.

Intelligent food je pro mě jediné řešení, jak se rychle a kvalitně najíst, tak, aby to nenarušilo můj program. Na trhu je mnoho doplňků stravy pro gamery, většina z nich ale řeší jen rychlé dodání energie v nouzi a složení je plné cukrů a chemie, což dlouhodobě rozhodně není nic příznivého pro kvalitní a koncentrovaný výkon. Díky hodině navíc, kterou ušetřím místo přípravy zdravého jídla, si můžu v klidu zaposilovat a protáhnout tělo.

Shodila 18 Kg a cítí se lépe - Katka

Byla jsem zvyklá, že když jsem byla mladší, nemusela jsem moc cvičit ani řešit stravu, a postavu jsem měla stále skvělou. To se ale postupem času změnilo. Najednou mi připadalo, že to stojí čím dál více úsilí a hlavně přemýšlení o tom, co jím.

Samozřejmě jsem chtěla všechno bez námahy a hned, tak jsem vyzkoušela nejrůznější produkty na hubnutí, které nikdy moc nefungovaly. Neustálými dietami jsem si navíc jen rozhodila metabolismus.

Pak jsem ale objevila Intelligent Food a uvědomila si, že to není zase taková věda. Optimálně vyvážená strava, se kterou mi pomohlo hlavně inteligentní jídlo, a aktivnější životní styl mi pomohly nenásilně a bez zdravotních komplikací zhubnout 18 kg. Dnes si držím svou váhu a ušetřené hodiny tím, kdy jsem se honila za postavou snů nebo pročítala články o hubnutí, věnuji aktivnímu odpočinku při jízdě na kole, procházkách nebo výletech s rodinou.

Jak se stát spokojeným veganem

Myšlenky o veganství jsem nikdy před tím neměl, než se u mě naplno projevily moje zdravotní problémy s intolerancí laktózy a těžkostmi trávení, nadýmaní a slabá kondice.  Jako asi většina veganů jsme si kdysi neuměli představit život bez masa a mléčných výrobku, a teď je to pro mě přirozená cesta v mém životním stylu. Chtěl jsem veganství dát jeden měsíc, který vlastně nemá konce… Dnes už je to více jak 6 let.“ A víte co, cítím se skvěle.

Celkově dávám přednost rychlému jídlu z jednoho hrnce, proto mi jídlo Intelligent food hraje do karet. Řeší mi velkou úsporu času v přípravě jídla a ve svém volném čase se mohu věnovat mému tajnému koníčku sběru starých mincí.

TEREZA
LEJČAROVÁ a její moderní život

Práci kterou dělá neuhodnete ani náhodou 

Nevěříte? Tak schválně, zkuste si tipnout. Příště z toho uděláme soutěž, ale tentokrát si jen rozklikněte  článek.

Dozvíte se, jak se jen díky chuti něco dělat, může někdo stát špičkou v oboru, kde je žen docela málo. A pak vás naučíme pár nových slovíček.