O NÁS

Zrození inteligentního jídla

Intelligent Style™ vznikl z nutnosti vyřešit můj životní styl. Nechtěl jsem dělat kompromis v kvalitě ani ztrácet čas.

Pro mne jako pro aktivního člověka, co nesedí ani chvíli na zadku, aktivně sportuje, cvičí ve fitku... Tenkrát jsem navíc trénoval několik sportů, cestoval, studoval na vysoké škole a chodil do dvou zaměstnání. Čas se prostě stal nedostatkovu komoditou.

Postupem času začalo být velmi náročné si několikrát za den připravovat jídlo. Nákupy, příprava a úklid zabraly i několik hodin. A to asi víte, že když si dá člověk opravdu záležet na kvalitě a chce podpořit zdraví, tak je to ještě náročnější, jak časově tak finančně.

Jak jsem objevoval zdravou výživu a fungování těla, ve škole, na odborných kurzech a samovzděláváním, tak díky spolubydlení s lékaři, setkáváním se s odborníky na potraviny a jejich výrobu, nejen v jejich laboratořích. a poznáváním nových kultur a specializací na zdravý životní styl, tím více jsem hledal řešení a měl méně času.

Rozhodl jsem se najít způsob jak ušetřit čas spojený s přípravou jídla bez kompromisu v kvalitě. Začal jsem si svoji kvalitní stravu a životní styl zjednodušovat. Na prvním místě bylo nutné zkrátit čas přípravy. Současně jsem řešil, aby bylo jídlo snadno vstřebatelné, skladné a kdykoliv k dispozici, ať už je to do práce, na výlety nebo na dovolenou. Všechno jsem testoval přímo na sobě, až jsem dospěl k jídlu, které je perfektně vyvážené, zdravé, skladné i rychlé na přípravu. Většina surovin byla v práškové formě nebo se jídlo skládalo z několika částí, které jsem si dopředu připravil... Něco jako krabičkové jídlo, s tím rozdílem, že když jsem ho jednou připravil tak vydrželo dlouho a dalo se upravit na různé způsoby. Sladké, slané, husté, řídké, rozmixované nebo s kousky. Bavilo mě to a začalo to pro mě fungovat

Tento způsob stravování mi přinesl více spokojenosti, času a energie. Jídlo jsem měl promyšlené a využíval jsem ho každý den, takže se o něj začali lidé z mého okolí zajímat a chtěli ho také. No a to už mi došlo, že to je produkt, který může pomáhat všem.