PROČ

SI POTŘEBUJETE INTELLIGENT FOOD™ VYZKOUŠET?

Cítit se báječně, plný energie, žít aktivně a jíst zdravě.. navíc mít ještě čas opravdu žít..., nepůjde to samo od sebe.

START-PACK-intelligent-food-kase-muesli-mysli-musli-mash-porridge-protein-rychle-jidlo-snidane-obed-vecere-svacina test pack balik

Nový způsob inteligentního stravovaní

Máme pro vás řešení, které je dostupné časově, finančně a je nesrovnatelně rychlejší i zdravší, než jakýkoliv fast food. Inteligentní životní styl.

složení INTELLIGENT FOOD™

Vytvořit chutné a vyvážené jídlo z opravdu skvělých a zdravých ingrediencí není lehké.
Dost firem má zjevně pocit, že když sepíší hodně čísel o složení do tabulek, tak na kvalitě a chuti už tolik nesejde. Podle nás na chuti a kvalitě záleží! Protože INTELLIGENT FOOD™️ vznikl z potřeby mít opravdu něco dobrého i zdravého pro sebe,  pijeme ho také. A jsme hrdí na to, že náš produkt je bez kompromisů na straně složení a ještě skvěle chutná. Ale to poznáte sami, až ho otestujete  ➞

Inteligentní jídlo

Oves, izolát sójové bílkoviny, maltodextrin, BIO kokos, slunečnicový olej, palatinosa, řepkový olej, BIO za studena lisovaný kokosový olej, BIO hrachový protein, RAW rýžový protein, sójový lecitin, arabská guma, BIO RAW carob, výtažek z kořene čekanky, himalájská sůl, lahůdkové droždí, BIO konopný protein, BIO RAW mandlový protein, mladý zelený ječmen, aroma, sukralosa, RAW kořen maca. A nic dalšího ;o)

Proč jsou pro nás zdravé?

Oves

Zajišťuje kvalitní zdroj komplexních sacharidů a vlákniny. Má nízký glykemický index a zasyti na delší čas. Obsahuje betaglukany u kterých je prokázano, že snižují hladinu cholesterolu v krvi. Zároveň působí i jako prebiotikum, takže podporuje prospěšné bakterie sídlící v našich střevech. 

BIO Kokos

MCT tuky, minerály a vitamíny. Jak u kokosu tak i u kokosového oleje. Výživový zázrak – krom jiného obsahuje i kyselinu laurovou, která podle studií pomahá hubnout  a ovlivňuje metabolizmus. 

Himalájská sůl

Běžná sůl má jen málo co do činění se solí přírodní. Je většinou vysoce rafinovaná, téměř čistý chlorid sodný se zpětně přidanými chemikáliemi. Himalájska sůl oproti tomu obsahuje desítky přírodních složek a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví a to včetně hořčíku, draslíku, vápníku, ale sodíku, fosforu a železa. I její typické růžové zbarvení je důsledkem obsahu malého množství oxidu železa.

BIO RAW Karob

Karob je přirozeně sladký a je zdrojem vitaminů A, B, B2, B3 a D. Zajistí přísun manganu, hořčíku, draslíku, fosforu, vápníku a selenu. Obsahuje více než dvacet různých polyfenolových sloučenin likvidujících záněty a zpomalujících stárnutí organismu.

Rýžový protein

Je bohatý na bílkoviny a má skvělé spektrum aminokyselin. Zajímavá je aminokyselina arginin, ta zvyšuje průtok krve ve svalech, tím podporuje jejich růst a napomáhá jejich regeneraci. Rýžová bílkovina navíc obsahuje dostatečné množství leucinu, který stimuluje růst svalů. V kombinaci s jinými proteiny doplni komplexní příjem bilkovin, aminokyselin a BCAA.

BIO Hrachový protein

Jeden z hlavních důvodů využití hrachového izolátu je podpora regenerace i růstu svalů a s tím spojeného výkonu. Skvěle se hodí jako doplněk stravy při tréninku. Zajímavé je, že obsah bílkovin v hrachovém proteinu je na stejné úrovni jako u proteinů živočišných.

Mladý zelený ječmen

Superpotravina nabitá vitamíny. Je plný chlorofylu ve snadno vstřebatelné podobě a enzymů, Zelený ječmen je antioxidant a pomáhá tak chránit tělo před volnými radikály, pomahá detoxikovat. A pokud sázíte na klasiku, tak obsahuje 4 × více vápníku než mléko a 22 × více železa než špenát.

Kořen čekanky

Vláknina z kořene čekanky podporuje látkovou výměnu a zefektivňuje proces trávení. V trávícím traktu navíc působí protizánětlivě. Obsahuje přírodní vitamíny a minerály, snižuje hladinu trygliceridů a LDL cholesterolu a prebiotický účinek zlepšuje imunitu.

Izolát sojového proteinu

Dostupná vysoce kvalitní bílkovina rostlinného původu, bohatá na minerály. 
Možná jste slyšeli, že sója podporuje tvorbu estrogenu.  Ačkoliv v sójovém izolátu je tato vlastnost potlačena, kombinujeme ho s dalšími zdroji bílkovin a Macou, která hladinu estrogenu rovná a vytváří  vyváženou kombinaci.

Konopný protein

Bohatý na kvalitní bílkoviny a aminokyseliny. Konopný protein obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin plus vlákninu, zdravé tuky a minerály. V případě konopného semínka je lehce stravitelných neuvěřitelných 91-98 % obsahu. To znamená, že vaše tělo je schopno využít valnou většinu z množství aminokyselin k zlepšení důležitých tělesných funkcí.

Mandlový protein

Doplňuje spektrum rostlinných proteinů tak, společně plní úlohu dokonalého zdroje bílkovin a tělu tak nic nechybí. Mandlový protein mimo bílkovin také obsahuje 14 % vlákniny, širokou škálu vitamínů a minerálních látek, zvláště pak vápníku.  Charakteristická je lahodná krémová chuť a konzistence. Má vysoký podíl (přes celkem 30 %) důležitých esenciální aminokyselin.

RAW kořen Maca

Přírodní viagra a životabudič, jedna z nejkomplexnějších rostlin co se týče vlivu na organismus. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, pozitivně ovlivňuje správné fungování hormonů v těle a tím podporuje vitalitu.
Vylepšuje chuť. Tato rostlina chutná podobně jako krémový / máslový karamel a to pomáhá při přidání do smoothies i koktejlů! 


Slunečnicový olej

Obsahuje vysoké množství vitaminu E, který je silným antioxidantem. Vyznačuje se vysokým obsahem omega 6 a omega 9 mastných kyselin. Slunečnicový olej chrání srdce a cévy a snižuje hladinu „špatného“ cholesterolu.

Lahůdkové droždí

Je bohaté na stopové prvky. Zároveň doplňuje produkt o B-komplex a další vitamíny. To proto, abychom nemuseli používat vitamíny syntetické, které tělu potřebné látky sice doplní, ale mají často velmi nízkou reálnou vstřebatelnost.